KDO JSME

Působíme na trhu od roku 2010 a v oboru technické akustiky, vibrací a osvětlení nabízíme široké spektrum služeb pro stavební firmy, developery, projektanty, architekty, živnostníky a širokou veřejnost. Provádíme studie, technická a akreditovaná měření pro úřední účely.

Používáme měřící techniku od renomovaných firem Brüel & Kjær, 01dB, Nti, Cesva, Cirrus, Leica, Bosch, Testo a další. Máme k dispozici speciálně upravený měřící vůz pro monitoring hluku a speciální "outdoor" kit pro nenápadný monitoring hluku za každého počasí, všechny soupravy mohou být nezávisle napájené z akumulátorů po několik dní. Máme vlastní systém monitoringu a sčítání dopravy. Disponujeme kompletní technikou pro měření stavební akustiky – zdrojem kročejového hluku (kráčedlem) a všesměrovým zdrojem hluku (tzv. dodekahedron) s kompaktním zesilovačem a generátorem bílého a růžového šumu.  Disponujeme citlivými akrelerometry pro měření vibrací, např. od průjezdu metra, stavební činnosti nebo technického zařízení v budovách.

Firmu založil a vede:

Ing. Stanislav Bříza, MSc. AMIOA
člen České akustické společnosti ČsAS
Associate Member of the Institute of Acoustics UK

V letech 2002-2009 vystudoval ČVUT v Praze, obor technika životního prostředí se specializací na akustiku. V letech 2017-2020 dále vystudoval Environmental and Architectural Acoustics na London South Bank University (MSc.). Má rozsáhlé zkušenosti s řešením problémů akustiky a vibrací v ČR i Velké Británii (Londýně).

Kancelář:

Ing. Stanislav Bříza

Družstevní ochoz 1717/5b

140 00  Praha 4 - Pankrác

info@akustika-osvetleni.cz

721 711 990

Sídlo:

Stolany 33

538 03 Heřmanův Městec

IČO:74928627

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon